BASIN BÜLTENLERİ

Atlantis Premium Residence’da Düşler Gerçeğe Dönüşüyor
Müşterilerin değişen yaşam anlayışlarıyla ilgili beklentilerini ve ihtiyaçlarını belirleyerek,
entellektüel sermayesini ve en gelişmiş teknolojiyi, güvenilir ve kaliteli yaşam merkezleri yaratmak için kullanan Grup Atlantis İnşaat, İstanbul’un yükselen değeri Kurtköy’de üç ayrı projeye birden imza atıyor.

Bölgenin ilk alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyacak olan World Atlantis Alışveriş Merkezi, Kurtköy’ün gelişen ve modernleşen yüzünün başarılı temsilcilerinden biri olacak. Grup Atlantis İnşaat tarafından Kurtköy’de yürütülen ikinci proje olan Atlantis Hobi Evleri, her evin alt katındaki özel hobi alanları ile sakinlerine zevkle uğraşacakları hobileri için rahat bir çalışma alanı sunmayı hedefliyor. Ayrıca hobisi bahçe işleri olanlar için ayrılan, her daireye özel hobi bahçesi alanları da projeyi farklılaştırıyor.

Şirketin bölgedeki üçüncü inşaatı, “Atlantis Premium Residence” projesi ise, “gerçek residence” anlayışı üzerine kurulmuş, sakinlerine rahatlık ve konforu birarada sunan oldukça başarılı bir çalışma. 8 bin metrekarelik geniş bir alanda 9 kat olarak inşaa edilen residence’da, 239 ayrı yaşam alanı, sakinlerinin ev ve ofis hayatını lükse dönüştürmesine imkan veriyor.

Alışıla gelmiş inşaat projelerinden farklı olarak Atlantis Premium Residence’da, ev işlerinizi yapan yardımcılarınız bulunuyor. Kıyafetleriniz ütüleniyor, odanız toplanıyor ve eve geldiğinizde sizin için hazırlanmış lezzetli yemekler buluyorsunuz. Üstelik bu hizmetler için diğer residence’larda olduğu gibi yüksek ve sabit bir aidat değil, aldığınız hizmetin miktarına göre uygun bir ücret ödüyorsunuz. Fitness center, yüzme havuzu, restoranları, bahçe ve dolaşım alanları, iki katlı kapalı ve açık otoparkı, görüntülü kamera sistemleri ve güvenlik odası da düşlerin ötesinde seçkin, konforlu, keyifli, güvenli, sağlıklı bir yaşam alanı sağlıyor. İstanbul’un yükselen semti Kurtköy’deki bu proje sahip olduğu ve sunduğu tüm bu özellikleri ile sadece içinde yaşayacak ve çalışacak olanlar için değil, bilinçli yatırımcılar için de oldukça ideal bir seçim.

Ocak 2008’de inşaatı başlayacak olan Atlantis Premium Reisdence’in anahtar teslimleri Aralık 2009’da gerçekleştirilecek.