TAMAMLANAN PROJELER

HOBİ LİFE

Yeni bir hayat başlıyor…
Yaşam burada, Hobi Life’ta. Grup Atlantis güvencesiyle yepyeni bir yaşam sizi bekliyor. 80 konutluk çok özel bir proje olan Hobi Life; modern mimarisi ve konforlu yaşam alanlarıyla sizin ve ailenizin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Hobi Life sizi, hayatın yepyeni renkleriyle tanışmaya davet ediyor.

HOBİ PLUS

Artı Hayat Sizi Bekliyor
Kurtköy’ün en seçkin projelerine imza atan Grup Atlantis’in güvencesi ile hayatınıza bir “Artı” da siz katın. Çocuklarınızın güven içinde oynayabileceği, komşularınızla yeni dostluklar kurabileceğiniz Hobi Plus’ın sosyal tesis, havuz, çocuk parkı ve spor sahasında keyfinizi artırmaya hazırlanın.

HOBİ EVLERİ

Yeni ve Sıcak Bir Yaşam
İstanbul’un yükselen değeri Kurtköy’de inşa edilen Hobi Evleri, Grup Atlantis İnşaat’ın yenilikçi ve müşteri memnuniyetini önemseyen karakterini yansıtmaktadır. Atlantis Hobi Evleri, sadece 4 katlı olan binaları ve toplam 72 dairesiyle, özlediğiniz “mahalle yaşamı”nın güzelliklerini size yaşatacak.

PREMIUM RESIDANCE

Hayalinizdeki Yaşam İçin Akıllı Bir Yatırım
İstanbul-Kurtköy’de inşa edilecek olan Atlantis Premium Residence, bölgedeki ilk “Residence” konseptli proje olma özelliğini taşıyor. Yüksek teknoloji ve ileri derece mühendislik harikası olan bu projede, modern bir anlayışla tasarlanmış Home-office’ler ve 5 yıldızlı otel konforunda evler bulunacaktır.

WORLD ATLANTİS

Efsaneyi Yeniden İnşa Ediyoruz
Kurtköy’de, yüksek teknoloji ile inşa edilen World Atlantis, Atlantis İnşaat’ın en iddialı projelerinden biri. Atlantis mühendisleri tarafından dizayn edilen World Atlantis, farklı beğenilere uygun bir yaşam alanı sunarken, klasik alışveriş merkezi anlayışının dışında, modern mimarisiyle dikkat çekiyor.

Copyright © 2015 Grup Atlantis - Tüm Hakları Saklıdır